Kõik, kõik on uus septembrikuus

Mäletate seda hetke, kui ma kunagi vaikidest nõustusin väitega, et minu näole ei sobi ükski prillipaar? Tundub, et tegemist oli täpselt samasuguse komplitseeritud suhtega nagu paljudel on peakatetega - erakordselt keeruline on leida seda "oma" ja õiget.. Kuni hetkeni, mil olukord nõudis tegutsemist ning peale pikki proovimismaratone koos oma suurima kriitikuga tekkis tunne, et ma olen (lõpuks?) oma "teise poole" leidnud... uute prillide näol.5 comments :

Svea said...

tahan ka sarnaseid prille, nii ilusad!

Kadi said...

Prillipoodides oli septembrikuu alguse (ehk kooliaasta alguse) puhul väga mõnusad ja rahakotisõbraliku(ma)d pakkumised. Seda stiili prille oli väga mitmes variatsioonis eri firmade poolt esindatud, kindlasti leiaksid selle "oma" ka ülesse - mulle endale meeldis see pisut kumera ülemise äärega mudel kõige rohkem :)

Eliise said...

Väga hästi sobivad sulle ja näed nii särav välja :) Ilusat septembri algust!

anni said...

Sobivad ilusti :) ma lükkan koguaeg silmaarstile minekut edasi, sest kindlasti on uusi klaase vaja ning ka raamid vajavad välja vahetamist. Aga see raamide valimine on tõeline peavalu.. kohe ükski ei sobi ja siis tekib tagatipuks masendus, et miks see kuramuse silmaopp peab nii kallis olema :( :D

Kadi said...

Aitäh, aitäh! Septmebri algus on toonud mulle palju uusi hetki-põhjuseid, mille üle siiralt õnnelik olla - ju siis see mingi määral peegeldub ka üldisest olekust.

Silmaopile olen ise ka mõelnud (kes ei tahaks ideaalselt näha?) aga hetkel "lepin" sellega, et üle pika aja on mul prillid, mis näivad isegi sobivat :)Ilusat septembri algust teilegi!