Joogat kassidele

Tundub, et joogakasside invasioon on tulekul - taaskord üks armas nöbinina joogamatiga, kuid eelmise joogakassiga võrreldes pisut erinev - enam-vähem sarnane on vaid temaatika ning A5-formaat. See konkreetne sõbrake peaks võtma lähiajal ette pika teekonna üle piiri, et Saksamaale jõuda. Loodan, et jõuab kenasti ühes tükis kohale ning toob ka seal, kaugemal, naeratuse suule.4 comments :

Britt said...

Oh appi kui armas! Mul tuli niiii kõva kassiigatsus selle peale!

Kadi said...

Eks järgmisel korral teen pisikese jänese hoopis - siis sul endal kohe hea üks nööp kaissu haarata ja mingit igatsust ei tekigi :)

Britt said...

Haha, jänestest rääkides - ma just vaatasin paar postitust enne seda seda joonistust "Killuke porgandit", ja noh, Oskar näeb täpselt selline välja, kui ta sööb :D

Sellega meenub mul ühtlasi see, et mul on köögis 2 kohta A4 suuruses töödele ja see punaste lilledega joogakass ja siniste-lillade lilledega taapirid on mul igal juhul hinges. Kas Sa oleksid nõus tellimise peale mõnda varem valminud tööd kordama ka või teed igat tööd ainueksemplaris? :)

Kadi said...

Oi Britt - esmalt kiidusõnad - aitäh sellise pika ja vahva kommentaari eest! Väga vahva on näha, et klikkide taga on reaalsed inimesed :)

Teiseks natuke kurvem lugu - kuna joonistan (suuremas osas) ikkagi rohkem enda lõbuks, siis töösid ei korda - nii säilib minu jaoks põnevus ning iga töö jääb omanäoliseks. Aga kui huvi on, siis võib kaaluda, natuke muutuseid sisse tuua ning asja ära korraldada - võid mulle sügavama huvi korral kirjutada nt. meili peale: kadi.mottus(ät)gmail.com :)