Week(s) in photosValisin kuus pildikest oma telefonist, mis minu viimased tööd ja tegemised päris hästi kokku võtab - käpakesed on pidevalt tööd täis olnud, näiteks ühel päeval sai isegi ~15 tundi ülikoolis maketti tehtud ja see müstiline projekt, millele ma ammu juba vihjanud olen, on lõpuks oma õnneliku lõpu leidnud - nimelt võite veel selle aastanumbri sees (ilmselt kuskil augustis-septembris) minu joonistuste piltidega Vatmani plokke poes kohata ja koju viia - kas pole mitte hea uudis?! Saan ka endale mõned trükisoojad plokid, kui aeg küps, nii et suve poole ootab siinset joonistusepesa väiksemat sorti kingiloos. Lisaks üritan ühe pisikese aga vahva beebiriiete e-poega koostööd teha ja ma tõsiselt loodan, et paari kuu jooksul saab ka selle projekti kohta häid uudiseid kuulutada. Ja et pisutki kainet mõistust säilitada umbes täpset sadat asja tehes, mille tõttu ka siin vaiksem periood on tekkinud, olen end premeerinud hea ja paremaga - näiteks vana Pentax on auväärselt vanaduspuhkusele saadetud ja tema koha on nüüd üle võtnud nobe Canon EOS 500D. Üritan oma käpakesed sama nobedad hoida ja kenasti kevade, mis pole veel küll ilma mõistes saabunud, kenasti üle elada.

2 comments :

Eliise said...

See Vatmani uudis on küll lahe! Kas kirjutad kunagi sellest põhjalikuma postituse: kust asi alguse sai jms? Igal juhul on mul hea meel, et su joonistused sellise väljundi on leidnud :)

Kadi said...

Olgu ma nii läbi omadega kui tahes, olen (endiselt) super rõõmus selle üle ja teiste pisemate projektide üle ka, mida mulle on pakutud! Võin ikka postituse teha aga ilmselt teeksin selle siis kui plokid valmis ja juba poodide poole teel. Väga pikka juttu ilmselt ei tuleks aga pisut võib sellest rääkida küll :)