Toomemägi, sünnipäev ja koolitöö

 Olen üsna palju ringi siblinud, seda eriti just viimase nädala jooksul. Käisime näiteks Kerliga Toomemäel kevade tulekut uudistamas ning tegime mõned pildid tuleviku tarvis. Naeratavad poriloigud ja vajuvad liivahunnikud olid meie parimateks kaaslasteks. Järgmisel päeval läksime Kauksisse kursusekaaslase sünnipäevale, kuid sellest väga palju pilte pole, kus ise peal oleks, kuna tegin Kerli fotoaparaadiga pilte. Mõnusad pikad sõidud, Elmari sõnaarvamismängud ja "Amarillo" käivad kokku. Viisin peoõhtul otsad andnud saapad ekspertiisi, senikaua käin kummikute ja auklike tossudega ringi ning loodan kuulda vaid parimaid uudiseid.

Joonistamisest ja koolitööde nikerdamisest on saanud õhtune traditsioon - olgu selleks istutusplaan või midagi muud. Pidin aines 'kujundamine dekoratiivtaimestikuga' tegema istutusala sketchid koos kasutatava taimmaterjaliga. Õppejõud aga arvas, et töö on piisavalt korrektselt vormistatud (on?), nii et topelttöö jääb sel korral tegemata.

Lõpetasin eile tellimustöö tegemise ning tagasiside on olnud hea. Ilmselt tuleb joonistamisega väike paus sisse, kuna teist päeva järjest on minu parema käe üks sõrm tundetu. Googeldamine väidab, et tegu on käenärvi kompressiooniga. Kui reedeks korda ei saa, siis võib ametilikult avada uue arstilkäimise hooaja.

2 comments :

Maiken said...

oi, kui kihvt see taimestiku töö välja näeb! tuletab mulle botaanikat ja õistaimede mitmekesisust meelde :P
ja selle Toomemäe jutuga ajasid mulle ka Toomemäe-isu (mis iganes see ka siis ei oleks :D) peale..

Kadi said...

Taimestiku töö on küll pisut üle 'vindi' ja ehk liiga massiivne, kuid alustuseks kõlbab küll. Ja Toomemägi on alati tore.. kuigi hetkel võiks seal kuivem ja vähem porisem olla.