Kass ja narval

Kass ja narval
45,3*62,8 cm
Paber, segatehnika   2012

Ja lõpuks ongi ta valmis. Kehvas valguses tehtud pildid - lambiga üritasin vasakult poolt valgustada, et ta tehisvalguses nii kõvasti ei läigiks kui ta tavaliselt seda teeb. Värvidest on kasutatud peaaegu kõike, mis kätte sattus ning enne raamimist (kui ma kunagi selleni jõuan) tuleks paar tibatillukest varjutusviga parandada. Viimased paistavad välja just lähedalt tehtud fotode pealt, kuid silmaga vaadates on kõik ilus shiny-shiny. Seda enam, et nii suurt tööd vaadatakse siis distantsilt. Enamasti. Hirmuga mõtlen kui palju üks selline suur raam maksta võiks.. vist päris palju.


Nüüd aga lugusid teistelt ridadelt - nimelt esiteks on mulle kevad südamesse pugenud (nagu näha, siis kannan taas värve ja see on suur asi minu jaoks), teiseks plaanin nädalavahetuseks koju minna ning lisaks õe sünnipäeva tordisöömisele ka vanaemal ja Rambol külas käia - meil peres on nimelt selline naljakas lugu juhtunud, et õel ja vanaemal on täpselt samal päeval sünnipäev. Seega oleks viisakas mõlematele kaladele siiski tähelepanu pöörata. Nii et nädalavahetuse võrra vaikust ja siis hakkan tegelema postikasti ilmunud tellimustööga, mis peaks valmis olema enne aprilli algust - õnneks soov väga keeruline polnud, nii et peaks olema täiesti teostatav. Loodan, et suudan endast parima anda :)

6 comments :

Maiken said...

need moonid (või tegelikult moonid ükskõik, millistel sinu töödel) meenutavad mulle koheselt seda teost, mis minu trepihalli seinal paikneb.

Kadi said...

Hehe.. Loodan, et ikka heas mõttes ning loodan, et tööga rahul oled :)

Maiken said...

heas mõttes muidugi ;) kusjuures, mulle meenus, et pidin sellest pilti tegema sulle ju..

Kristiina said...

Ma ei tea, kuidas mu sõbrad teadsid, et just see on kõigist sinu töödest mu lemmik, aga igatahes kaunistavad kass ja narval nüüd minu kodu. Imeline töö!

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/525824_405241679517339_1542457040_n.jpg

Kadi said...

Niivõrd harva olen saanud tagasisidet selle kohta kuidas täpselt joonistustel pärast minu juurest lahkudes läheb - sel korral siis nägin ühe juhuse ära ja seda tunnet, mis pilti vaadates mind valdas on raske sõnadesse panna.. teadmine, et töö on võetud hästi omaks ning on leidnud kellegi kodus uue koha on .. väga hea. Loodan, et see konkreetne töö paneb sind veel ka aastaid hiljem, kui mitte naeratama, siis muigama ikka.
Kuidas nad teadsid, et lemmik? Aus olla, siis ma ei oska vastata kuidas nad oskasid just selle töö välja valida.. Ilmselt on sul lihtsalt väga-väga head sõbrad, kes sind läbi ja lõhki tunnevad :)

Kristiina said...

Suur rõõm on lugeda, et Sulle oma pildi jällenägemine head meelt valmistas :) Luban, et kui talle oma kodus väärilise paiga leian ja ta kenasti seinale riputan, saadan Sulle uue foto.

Kassi ja narvaliga on tegelikult veider lugu. Ütlesin, et see on Sinu töödest mu lemmik. Ja kui sõbrad mulle pildi üle andsid, hõiskasin sama mõtet kohe ka neile. Hiljem hakkasin mõtlema, et kas ma olen seda üldse enda jaoks varem selgeks mõelnud, noh, et just SEE on lemmik. Siis sain aru, et see on kõige enam meeles ja kui ma aimasin, et tegu on Sinu pildiga, lootsin salamisi just kassi ja narvalit saada.

Jah, head sõbrad tunnevad mind hästi :) Mina olen jätkuvas vaimustuses, soovin Sulle edu ja inspiratsiooni ning loodetavasti saan kunagi kellegi mõne Sinu tööga sama õnnelikuks teha, nagu minu sõpradel see õnnestus.

Ilusat suve!