Enne näitust

Kuna näitus on selleks korraks läbi, siis võin postitada foto kui väikese mittekoolise vahepala näitusel käinud piltidest. Pildistamise ajaks olid osad joonistused raamitud, osad mitte ja paar tükki üleüldse veel puudu. Uskumatu, et juba paari kuuga muutub olnu ajalooks - isegi kodu pole enam meie oma. Ja juttude järgi saanud kohvikgalerii vahendusel üks killuke minu loomingust endale uue kodu.

8 comments :

Eliise said...

Magasingi maha :(

Kadi said...

Pole hullu - küll järgmine kord ka tuleb. Aga ilmselt mitte aasta jooksul - vajan pisut aega :)

Gerly said...

Kas mõni neist piltidest on veel omanikuta? Ma tahaks hirmsasti mõnd värvilist fantastikat oma tuba kaunistama.

Kadi said...

Pildid on hetkel veel Tallinnas (hetkel Kristjan Luiga ehk luix.com kontoris üleval)ja jõuavad tuleval nädalal alles Võrru. Aga päris kindlalt võin öelda, et kõik kaheksateist tööd pole endale veel uut omaniku leidnud. Kui saan nad enda kätte, siis teen ühe postituse pakutavatest töödest ka. Ja lisaks näitusetöödele tegelen tasapisi edasi joonistamisega, nii et huvi korral kindlasti leiab midagi sobilikku ja tühjade kätega ei jääda :)

Gerly said...

Yeey! Jään põnevusega ootama...

Grete said...

wooow, miks ma alles nüüd su blogi avastasin! väga väga väga kihvt! suuuper andekas oled, aga ma usun, et tead seda isegi hehe :D!

Kadi said...

Suur aitäh! Tagasisidet saada on väga meeldiv! Eks mulle seda andekuse-juttu ole ikka aetud, kuid ega ma sellest suurt midagi ei pea - lihtsalt teen seda mida meeldib teha ning olen rahul :)

Lass uns Tanzen said...

Mulle nii meeldib su joonistus stiil !!!